AdobeStock_179625932

Wynajem

Posiadamy ogromną bazę klientów, oraz wiele kontaktów. Pomożemy Ci znaleźć odpowiednią osobę, która właśnie szuka takiej nieruchomości jak Twoja. Ostatecznie to Ty zdecydujesz komu chcesz ją wynająć. Przeprowadzimy Cię przez każdy etap wynajmu. Zaczniemy od przygotowania odpowiednio oferty w internecie, następnie dobierzemy potencjalnych  klientów, na koniec dopełnienimy wszelkich formalności prawnych.
5


 AdobeStock_177689730

Zakup

Znamy dokładnie aktualną sytuacje na rynku. Mamy dostęp do ofert,  których możesz nigdzie nie wyszukać.  Gdy podzielisz sie z nami swoimi oczekiwaniami i potrzebami, dobierzemy odpowiednie oferty, które zaspokoją Twoje wymagania. Zaoszczędzisz swój czas, a nawet  pieniądze. 
Zapraszamy Cię na indywidualną rozmowę w naszym biurze,lub spotkanie online, gdzie omówimy dokładnie strategie działania,tak abyś zainwestował swój kapitał precyzyjnie i satysfakcjonująco.


Najem

Jeżeli wiesz czego szukasz, oraz masz sprecyzowane oczekiwania, to ekspresowo dopasujemy do nich włąsciwe oferty. Jeśli nie jesteś pewny swoich wymagań, służymy pomocą w doborze najlepszego miejsca zamieszkania idealnego dla Ciebie. Mamy dostęp do ogromnej bazy aktualnych ofert.  Dopasujemy najbardziej odpowiednie oferty do Twoich oczekiwań i pomożemy w wyborze najlepszej.
7


Zarządzanie najmem

Posiadasz nieruchomość,  lecz nie chcesz tracić swojego czasu na zarządzanie nią? Ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie. Zajmiemy się kompleksowo obsługą Twojej nieruchomości, gdy Ty przebywasz w innym miejscu. To bardzo komfortowe, gdy nie musisz sie stresować i niczym zajmować, a pieniądze z wynajmu regularnie wpływają na Twoje konto.Kredyt hipoteczny

Nie wszyscy są specjalistami w każdej dziedzinie, a zwłaszcza jeżeli chodzi o sprawy finansowe. 
Kredyt powinien być skutecznym narzędziem w realizowaniu założeń i celów, dlatego tak ważne jest by dokonać należytego wyboru. Nasi doradcy wnikliwie przeanalizują każdą ofertę kredytową dostępną na rynku i precyzyjnie dopasują ją do Twoich potrzeb. Warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów, którzy bezpiecznie i z sukcesem przeprowadzą Cię przez cały proces. 
Fotolia_119661065_XL (1)_1

Aranżacja wnętrz

Wszyscy znamy to powiedzenie, że "kupujemy oczamii".Od tego jak podczas prezentacji będzie przedstawiać się Twoja nieruchomość zależey min.: tempo sprzedaży i osotateczny zysk trnasakcyjny.
Jeżeli uznajesz piękne i funkcjonalne wnętrza i zależy Ci na skutecznej sprzedaży, czy najmie, to potrzebujesz kogoś kto zadba o każdy  szczegół. Mamy znakomity zespół architektów i projektantów wnętrz, którzy potrafią zrealizować pomysły każdego klienta. Są bardzo dokładni w każdym detalu i posiadają wiele ciekawych rozwiązań, dzięki którym Twoja nieruchomość będzie prezentować się doskonale.

Sprzedaż

AdobeStock_4677209

Rozmawiamy, planujemy, następnie działamy. Skuteczna sprzedaż nieruchomości składa sie z wielu elementów. My zapewnimy je wszystkie. Od przygotowania efektywnej oferty oraz prezentacji najlepszych aspektów nieruchomości. Kończąc na wyszukaniu klienta i jak najszybszej sprzedaży w najlepszej cenie. Zadowolenie klienta to najważniejsze na czym nam zależy.

Wynajem

AdobeStock_350747114

Posiadamy ogromną bazę klientów oraz wiele kontaktów. Pomożemy Ci znaleźć odpowiednia osobę która właśnie szuka takiej nieruchomości jak Twoja. Ostatecznie to Ty zdecydujesz komu chcesz ją wynająć. Przeprowadzimy Cię przez każdy etapy wynajmu. Zaczynając od przygotowania odpowiedniej oferty, następnie doboru klientów, aż do dopełnienia wszelkich formalności. Każdy klient jest obsługiwany indywidualnie. Skontaktuj sie z nami, a nie zawiedziesz się.

Zakup

AdobeStock_177689730

Znamy dokładnie sytuacje na rynku. Mamy dostęp do ofert których możesz nigdzie nie wyszukać. Znajdziemy dokładnie to, czego szukasz. Gdy podzielisz sie z nami swoimi oczekiwaniami i potrzebami, dobierzemy odpowiednie oferty, które zaspokoją Twoje wymagania. Zaoszczędzisz swój czas, a nawet i pieniądze. Oferujemy pomoc na każdym etapie zakupu nieruchomości.

Najem

AdobeStock_310872104

Jeżeli wiesz czego szukasz oraz masz sprecyzowane oczekiwania, ekspresowo dopasujemy do nich pasujące oferty. Jeśli nie jesteś pewny swoich wymagań, służymy pomocą w doborze najlepszego miejsca zamieszkania pasującego do Ciebie. Mamy dostęp do ogromnej bazy aktualnych ofert. Dopasujemy najbardziej odpowiednie oferty do twoich oczekiwań i pomożemy w wyborze najlepszej.

Zarządzanie najmem

 

AdobeStock_179625932Posiadasz nieruchomość lecz nie chcesz tracić swojego czasu na kierowanie nią? Ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie. Zajmiemy sie kompleksowo obsługa twojej nieruchomości, gdy Ty przebywasz w innym miejscu. To bardzo przyjemne, gdy nie musisz sie stresować i niczym zajmować, a pieniądze z wynajmu regularnie wpływają na twoje konto.

Kredyt

288693-P6NYH1-966

Nie wszyscy są specjalistami w każdej dziedzinie, a zwłaszcza jeżeli chodzi o sprawy finansowe. Przepisy potrafią zmieniać się z dnia na dzień i trzeba być ciągle na bieżąco, by nie tracić niepotrzebnie pieniędzy. Zapewne masz swoje sprawy i nie chcesz tracić swojego cennego czasu. Skontaktuj się z nami, a nasi doświadczeni doradcy ze swoją aktualną wiedzą biznesową, ekonomiczną i prawną z przyjemnością doradzą co jest dla Ciebie i twojego biznesu najlepsze.

Aranżacja wnętrz

3

Jeżeli uznajesz piękne i funkcjonalne wnętrza, to potrzebujesz kogoś kto zadba o każdy jedyny szczegół. Mamy znakomity zespół architektów i projektantów wnętrz, którzy potrafią zrealizować pomysły każdego klienta. Są bardzo dokładni w każdym detalu, terminowi i posiadają wiele ciekawych rozwiązań z których z pewnością skorzystasz.

Zgłoś ofertę