OKAZJA Ryki ciche M2 w super lokalizacji z garażem

Mieszkanie na sprzedaż
399 000 PLN , Pow. 52,72 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
52,72 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Ryki
Rok budowy:
1987
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
PN253077
Cena za m2:
7 568 PLN
Do sprzedania mieszkanie w Rykach w województwie lubelskim.
Zlokalizowane na cichym i zielonym osiedlu, w pobliżu pełna infrastruktura: sklepy, apteka, przedszkole, szkoły, szpital oraz tereny rekreacyjne.
Przyjazne miejsce do mieszkania -  łatwy i szybki dojazd S17 do Lublina i  Warszawy, duża ilość zieleni i przestrzeni do wypoczynku.
Mieszkanie dwustronne, na drugim piętrze, w niskim, zadbanym i ocieplonym bloku z balkonem (5m2) i korzystną ekspozycja na stronę - zachodnio / północną.
Mieszkanie po remoncie, niedawno wymieniono na nowy piecyk gazowy JUNKERS, gotowe do zamieszkania bez większych nakładów finansowych.
Mieszkanie o powierzchni użytkowej (52,7 m2), składa się z dwóch niezależnych pokoi (23 i 12m2), widnej i oddzielnej kuchni (12m2), łazienki z WC i prysznicem (4m2)
Dookoła budynku przestronne tereny zielone i dużo ogólnodostępnych miejsc postojowych.
Do mieszkania przynależy piwnica (4,3m2), czynsz administracyjny - 715 zł, (zaliczki na ciepłą i zimną wodę, podatek od nieruchomości, wywóz śmieci oraz ogrzewanie i fundusz remontowy).
Stan prawny: spółdzielcze, własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą.
Do mieszkania dysponujemy oddzielnym własnościowym garażem zlokalizowanym przed budynkiem (zakup garażu nie jest obligatoryjny - 50 tys. zł).
Zainteresowanych zapraszamy na prezentację.


Nieprawidłowy adres E-mail