Na sprzedaż eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie

Mieszkanie na sprzedaż
1 800 000,00 PLN , Pow. 43,98 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
43,98 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Wola , Chmielna
Rok budowy:
2025
Piętro:
5 na 9
Numer oferty:
34964555126
Cena za m2:
40 927,69 PLN
Na sprzedaż eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Chmielnej 108 w samym sercu Warszawy - w prestiżowej dzielnicy Śródmieście.

Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku. To doskonała propozycja dla osób ceniących miejski styl życia, wysoki standard oraz wyjątkową lokalizację.

Najważniejsze atuty nieruchomości:
• prestiżowa inwestycja,
• funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe,
• miejsce postojowe w garażu podziemnym,
• całodobowa recepcja i concierge,
• zamknięte, monitorowane osiedle,
• dostęp do budynku za pomocą Face ID, kodu lub aplikacji,
• reprezentacyjne części wspólne,
• panoramiczny taras widokowy dla mieszkańców z widokiem na centrum Warszawy.

Lokalizacja należy do największych atutów tej nieruchomości. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się Pałac Kultury i Nauki, Varso Towers, Złote Tarasy oraz największe centra biznesowe stolicy. W zasięgu kilku minut spacerem dostępne są liczne restauracje, kawiarnie, salony beauty, sklepy oraz punkty usługowe.

Mieszkanie jest doskonale skomunikowane z każdą częścią miasta. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, stacje metra oraz Dworzec Centralny, co zapewnia szybki i wygodny dostęp do wszystkich dzielnic Warszawy.

To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja premium pod wynajem.

Cena mieszkania: 1 800 000 PLN
Miejsce postojowe: 150 000 PLN
Nieprawidłowy adres E-mail