Opis nieruchomości
Stary Mokotów | Metro Racławicka | Balkon | Klimatyzacja | 2 pokoje | Świetna lokalizacja
Szukasz mieszkania w jednej z najbardziej cenionych części Warszawy? Ta nieruchomość na Starym Mokotowie to doskonała propozycja zarówno dla osób szukających własnego miejsca do życia, jak i inwestorów poszukujących lokalu o wysokim potencjale wynajmu.
Mieszkanie o powierzchni prawie 46 m² usytuowane jest na czwartym piętrze budynku z windą. Funkcjonalny układ dwóch pokoi sprawia, że będzie doskonałym wyborem zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal o jednostronnej ekspozycji na wschód, dodatkowo założona klimatyzacja.
Przestronny salon z klimatyzacją tworzy komfortową strefę wypoczynku, natomiast oddzielna sypialnia z dedykowaną garderobą oraz wyjściem na balkon pozwoli na wykorzystanie dodatkowej przestrzeni. W pełni wyposażona kuchnia oferuje dużo przestrzeni do codziennego gotowania.
Łazienka wyposażona jest w wannę, umywalkę oraz WC. Przemyślany układ zapewnia wygodę codziennego użytkowania.
Jednym z największych atutów nieruchomości jest jej położenie na Starym Mokotowie - jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Warszawy.
W najbliższej okolicy znajdują się:
Metro Racławicka - około 2 minuty spacerem,
Park Pole Mokotowskie - około 8 minut spacerem,
ścisłe Centrum Warszawy - około 10 minut,
Lotnisko Chopina - około 15 minut,
Dworzec Centralny i PKiN - około 15 minut,
W pobliżu dostępne są liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, punkty usługowe, szkoły oraz uczelnie, dzięki czemu codzienne życie jest wyjątkowo wygodne.
To mieszkanie będzie doskonałym wyborem dla singla, pary, młodej rodziny, a także jako inwestycja pod wynajem ze względu na świetną komunikację i prestiżową lokalizację.
Odrębna własność z Księgą Wieczystą, co umożliwia zakup przy wykorzystaniu finansowania kredytowego. Chętnie pomogę w przeprowadzeniu wszelkich formalności.
Dostępność - do ustalenia.